[ Produkty: ... ]

Najczęsciej zadawane pytania

Ile będzie mnie kosztować przesyłka?

Koszt przesyłki naliczany jest w zależności od ilości (wagi) zamawianych produktów oraz opcji wysyłki jaki Państwo wybiorą podczas składania zamówienia. Cena przesyłki jest w sposób uśredniony skorelowana z cennikiem Poczty Polskiej. Dla przykładu najtańsza przesyłka do 0,5 kg kosztuje ok.8 zł w opcji ekonomicznej, podobna przesyłka w opcji „płatność przy odbiorze” jest droższa o ok. 6 zł.

Czy możliwa jest wysyłka za granicę?

Zasadniczo nie oferujemy możliwości wysyłki za granicę, w szczególnych wypadkach istnieje możliwość przesłania zamówionych produktów poza granicę Polski. W tym celu należy podczas składania zamówienia wybrać opcję wysyłki „Odbiór osobisty”, opcję płatności „Płatność gotówką” oraz w ostatnim kroku przed potwierdzeniem zamówienia wpisać w miejscu na uwagi, informację o chęci otrzymania przesyłki za granicą, oraz podanie pełnego adresu do wysyłki. Po odebraniu zamówienia, skontaktujemy się z Państwem i podamy pełną kwotę wraz z kosztami wysyłki.

Czy można zapłacić za pomocą karty kredytowej?

Nie, w tej chwili nasz sklep nie oferuje możliwości płacenia za pomocą kart kredytowych i debetowych.

Co to jest e-book i w jaki sposób mogę go odczytać?

E-book to publikacja elektroniczna, e-książka – treść zapisana w formie elektronicznej, przeznaczona do odczytania za pomocą odpowiedniego oprogramowania zainstalowanego w urządzeniu elektronicznym. Ebooki oferowane przez sklep Bractwa Trojka,  udostępniane są w killku formatach (pamiętaj, aby przed zakupem sprawdzić czy książka jest dostępna w preferowanym).
Książki w formacie PDF można odczytać na komputerze za pomocą oprogramowania Adobe Reader oraz innych o podobnej funkcjonalności oraz niektórych czytnikach e-booków. Program Adobe Reader można pobrać ze strony producenta: http://get.adobe.com/reader/.
Książki w formacie mobi przeznaczone są do czytników Kindle firmy Amazon. Książki w formacie epub odczytuje większość oferowanych na rynku czytników e-booków.

Jaki jest numer rachunku bankowego Oficyny Trojka?

Adres
ul. Fredry 5/3A
61-701 Poznań
Numer rachunku bankowego M-Bank:
41114020040000320248573473
Kod BIC/SWIFT
BREXPLPWMBK

Wszytkie kategorie