[ Produkty: ... ]

Wyniki konkursu na recenzję

 

recPod koniec zeszłego roku nasza księgarnia internetowa oraz redakcja Przeglądu Anarchistycznego ogłosiła konkurs na recenzję książki będącej w naszej ofercie.
Dziękujemy wszystkim którzy nadesłali do nas swoje prace, będziemy wszystkie w co tygodniowych odstępach (nawet te nienagrodzone) publikować na stronie Bractwa Trojka. Po burzliwych obradach oraz sporach natury ideologicznej i strategicznej oraz wypiciu niezmierzonej ilości wody ognistej i co najmniej wiadra kawy, wreszcie nadeszła ta chwila, ogłaszamy co następuje:

I miejsce - rabat jednorazowy 10% na zakupy w naszej księgarni internetowej, publikacja recenzji na naszej stronie oraz w wydaniu papierowym Przeglądu Anarchistycznego, nagrody rzeczowe: Przegląd Anarchistyczny numery  6,7,8,9,10,11,12 + 2 książki naszego wydawnictwa do wyboru.
 - przyznajemy autorce o przewrotnym pseudonimie Fobia za recenzję, a właściwie esej, dotyczący książki Hakim Beya - Tymczasowa strefa autonomiczna.

II miejsce - rabat jednorazowy 5% na zakupy w naszej księgarni, publikacja recenzji na naszej stronie internetowej oraz nagrody rzeczowe w postaci 3 wybranych książek naszego wydawnictwa
- przyznajemy Mateuszowi Pietryce za recenzję książki Michael Albert - Ekonomia uczestnicząca. Życie po kapitalizmie.

III miejsce -  rabat jednorazowy 5% na zakupy w naszej księgarni, publikacja recenzji na naszej stronie oraz nagrody rzeczowe w postaci 1 książki do wyboru z naszego wydawnictwa.
- przyznajemy Dawidowi Kaczmarczykowi za recenzję książki Klausa Wernera i Hansa Weissa -  Czarna lista firm.

Zapraszamy do czytania, a szczególnie do przekładania przeczytanej wiedzy, wniosków oraz przemyśleń w praktyczne działanie.
Zapraszamy do kolejnego konkursu na recenzję który zapewne  ogłosimy ( spodziewajcie się nas pod koniec roku).

Bywajcie

Bractwo Trojka
Przegląd Anarchistyczny

Komentarze

Kod antysapmowy Odśwież

Wszytkie kategorie