[ Produkty: ... ]

Rodzaje płatności

W naszym sklepie mają Państwo do wyboru następujące możliwości dokonania płatności za zamówiony towar:

Przedpłata na konto (tradycyjna) – wybór tej opcji oznacza, że po złożeniu zamówienia powinni Państwo dokonać samodzielnej wpłaty na konto Bractwa Trojka w kasie banku, okienku pocztowym, za pomocą przelewu elektronicznego itp. Czas potrzeby do zaksięgowania takiej wpłaty jest różny w zależności od wybranej opcji przelewu i okresu w jakim został on wykonany (weekendy, święta itp. wydłużają czas dotarcia pieniędzy na konto.

Numer rachunku bankowego M-Bank: 41114020040000320248573473. Adres: ul. Fredry 5/3A, 61-701 Poznań.

Przedpłata na konto (płatności on-line) - wybór tej opcji oznacza, że po złożeniu zamówienia powinni Państwo dokonać wpłaty za pośrednictwem modułu płatności on-line transferuj.pl (Zobacz więcej), czas zaksięgowania wpłaty jest tu zdecydowanie szybszy i nie powinien przekroczyć kilkunastu-kilkudziesięciu minut.

W przypadku wyboru "Przesyłki płatnej przy odbiorze", jako metodę płatności wybierają Państwo „Przy odbiorze przesyłki (za zaliczeniem pocztowym)”, oznacza to że zapłacą Państwo za przesyłkę listonoszowi. Prosimy zastanowić się czy nie zamierzają Państwo np. wyjechać w tym czasie, tak że nie będzie nikogo kto mógłby taką przesyłkę odebrać i uiścić opłatę, przesyłki nieodebrane cofane są po 14 dniach do nadawcy.

„Płatność gotówką (odbiór osobisty)” – wybór tej opcji oznacza, że zapłacą Państwo osobiście.

Wszytkie kategorie