[ Produkty: ... ]

Urodziny Zemsty!

Zemsta ma już roczek! Zapraszamy was bardzo serdecznie do towarzyszenia nam w dwudniowych obchodach naszego (i waszego) święta, mając nadzieję na kolejne, jeszcze lepsze lata dla naszej księgarnio-kawiarni. Poniżej program wydarzeń.

 

Dzień pierwszy (18.10.2013, godz. 19.00):

 

 

Jako, że funkcjonujemy we wspólnocie mieszkaniowej, postanowiliśmy pierwszy dzień naszych "urodzin" zadedykować i zrealizować we współpracy z sąsiadami. Stąd nazwa imprezy - "Sąsiedzka integracja".

- Projekcja filmu "Strajk matek" w nietypowej przestrzeni. Film dokumentalny o warunkach pracy i życia kobiet w Wałbrzychu, gdzie bohaterki opowiadają, w jaki sposób muszą radzić sobie z ciągłym brakiem stabilnego i wystarczającego dochodu, z miejskiemu urzędami oraz mówią o tym, jak lokalna polityka miasta, szczególnie ta związana z mieszkaniami, utrudnia ich codzienną opiekuńczą pracę. Film opowiada również o taktykach ich oporu

- Vegan Grill

- Piłkarzyki

- Pegasus

- Herbata + grzane wino

i wiele wiele więcej

 

Dzień drugi (19.10.2013, godz. 18.00):

 

 

Drugi dzień Zemstowych urodzin to nasza deklaracja i zaproszenie do działań politycznych, również na terenie i za pomocą sztuki.

- projekcja, godz. 18

"Burżuazja wraca do centrum" Film dokumentalny o przebiegu procesów gentryfikacji, jak i o szeregu innych kwestii, które napotykają ruchy miejskie m.in. w Warszawie, Poznaniu i Nowej Soli.

- Panel dyskusyjny, godz. 19:30

"Co obywatel może zrobić dla lokatorów?" - z udziałem Romana Pawłowskiego, Ludmiły Annanikovej i Michała Marcinkowskiego

- Wernisaż, godz. 20:30

Paweł Jarodzki, "Niewidzialna Ręka Idealizmu"

- Występy muzyczne, godz. 21:00

1/ chór "Zespół Nie Zagra"
2/ Brudne Dzieci Sida - Patyczak i gitara
3/ Piotras Kowalski - elektroniczny live set

after party: DJ Sensodyna

- Projection mapping w bramie: Unknown 3D Artist

 

 

reee

Komentarze

Kod antysapmowy Odśwież

Wszytkie kategorie