[ Produkty: ... ]

Poznań: Napisz do więźnia! - Zemsta, 22.01.2014

 

                 Anarchistyczny Czarny Krzyż oraz Federacja Anarchistyczna zapraszają do Anarchistycznej Klubo-Księgarni Zemsta :

22.01.2014 (środa) od godz.: 15:00 do 20.00

Zemsta

Fredry 5/3a

Poznań

NAPISZ DO WIĘŹNIA!


Wielu więźniów podkreśla, że jedną z najważniejszych części dnia jest dla nich możliwość czytania i odpisywania na listy! Aktywiści umieszczani w więzieniach są izolowani celowo od ruchu oraz kontaktów i wsparcia innych ludzi. Nie możemy pozwolić, aby zostali pozostawieni sami sobie, odseparowani od ludzi, w poczuciu bezsilności. Dlatego nie wahaj się ani chwili dłużej - napisz list już dziś!

 

Anarchistyczna Klubo-Księgarnia Zemsta zaprasza w środę od godziny 15ej na wspólne pisanie listów do więzionych anarchistów – każdy list to konkretne i bardzo potrzebne wsparcie dla nich, oznaka solidarności i sensu prowadzonej walki!


Nie wiecie jak zacząć? Po prostu przyjdźcie! Czekać na Was będą zaadresowane kartki (część z nich zrobiona metodą DIY – którą propagujemy, najszerzej jak się da), długopisy, a także informacje o samych więźniach, również wielojęzyczne! W Zemście będziecie mogli tez dowiedzieć się szerzej o najnowszych represjach wobec aktywistów, jakie miały miejsce we Włoszech.


Dbajmy o to, by nasze zaangażowanie nie było jednorazowe. Namawiamy do wysyłania kartek, listów, książek do więźniów, dzwonienia do nich i odwiedzania zakładów karnych! Solidarność naszą bronią! Dopóki wszyscy nie są wolni, każdy z nas jest więźniem!


Anarchistyczny Czarny Krzyż / Federacja Anarchistyczna

 

pisanie

 

FACEBOOK

Komentarze

Kod antysapmowy Odśwież

Wszytkie kategorie