[ Produkty: ... ]

Zapraszamy na Bal Więzienny (artowo, tanecznie, antyrepresyjnie)!

 

Zapraszamy na Bal Więzienny (artowo, tanecznie, antyrepresyjnie)!

28.02.(piątek), godz. 21.00 / Rozbrat / Kulawy muł /

Zagrają:

Koncert- Niesamowita sprawa

Swołoczeństwo

Balety do rana – DJ Pusty Parkiet

plus

Scenografia Janka

Wystawa rysunków Badiego i Agatki

Odczyty krótkich tekstów więziennych

i

Cafe Barcelona na bogato, czyli wuchta wegan żarła (w roli głównej burgery i rozliczne ciasta, ciasteczka) oraz wina i trunki domowej roboty!

Mile widziane balowe przebranie w klimacie imprezy!

Cały dochód zostanie przeznaczony na działalność ACK!

http://www.ack.most.org.pl/


Wpadać!
ball
Wspieraj ACK!

Solidarność naszą bronią!


 

Kto czyta, ten wie i nie błądzi, więc czytaj dalej!

Imprezy się kończą, ale represje nasilają... Środowisko anarchistyczne boryka się ze wzmagającymi się wciąż represjami ze strony policji i aparatu (nie) sprawiedliwości. Reakcją na naszą działalność społeczno-polityczną są napływające coraz większym strumieniem „zaproszenia” na komisariaty i sale sądowe. Chyba komuś zaszliśmy za skórę.

I dobrze!

Potrzebujemy jednak wsparcia, aby odpierać ataki i szturmować więzienia z ulic, uczelni i zakładów pracy, a nie zza krat. Bo ciasne cele, sale rozpraw i pokoje przesłuchań nie są dobrym miejscem dla aktywistów – dla nikogo nie są.

http://www.ack.most.org.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=245%3Apozna-podsumowanie-represji-w-2013&catid=1%3Akrajowe&Itemid=3

Prosimy was więc o wspieranie Anarchistycznego Czarnego Krzyża, który potrzebuje coraz więcej funduszy na prowadzone przez siebie działania.

ACK to jednak nie tylko pomoc w sprawach toczonych przeciwko anarchistom i ich sympatykom. Zajmujemy się też prowadzeniem strony internetowej (http://www.ack.most.org.pl/) nagłaśniającej represje oraz sytuację więźniów politycznych na całym świecie. Prowadzimy akcje informacyjne i korespondencję z osadzonymi, podejmujemy się analizy aparatu przymusu i tworzymy poradniki prawne dla aktywistów, które na bieżąco uaktualniamy zgodnie ze zmieniającym się stanem prawnym oraz doświadczeniami wynikaącymi z codziennej walki z państwem i kapitałem. W miarę możliwości wystawiamy się tez ze stoiskiem informacyjnym i distrem, z którego dochód zasila kasę ACK.

Komentarze

Kod antysapmowy Odśwież

Wszytkie kategorie